Сучасна технологія стиснення H.264

інтернет магазин відеоспостереження

Сучасні IP камери і відеореєстратори для компресії (зменшення розміру) відео широко використовують кодек H.264. І це цілком обгрунтоване рішення, адже H.264 – дуже вдалий варіант стиснення цифрового відеопотоку, що отримав досить широке поширення. Цей кодек в рази зменшує розмір цифрового відео в порівнянні з іншим поширеним зараз кодуванням – MJPEG. Кодек H.264 використовується не тільки при передачі потокового відео в мережах, але і в якості популярного формату відеоархівів на ПК, як стандарт стиснення в системах супутникового мовлення та ін. H.264 застосовується також для запису Blu-ray відеодисків, у тому числі стандарту 3D. Кодек виявився вельми непоганий по можливості масштабування якості відео, тому його зараз успішно застосовують навіть для стиснення 4К відео.

У порівнянні з MJPEG при ідентичних показниках якості зображення кодек H.264 здатний зменшити розмір відео файлу більш ніж на 80 відсотків. У порівнянні з кодеком MPEG-4 при стисненні файлів H.264 виграє близько 50%. Не дивлячись на те, що обладнання, що підтримує H.264 коштує дорожче через підвищених вимог до обчислювальної частини системи відеоспостереження, сьогодні він використовується все частіше. Багато фахівців стверджують, що через кілька років він практично витіснить з ринку MPEG-4 і MJPEG, відкриваючи нові можливості використання.

H.264 являє coбoю великий крок вперед у технології стиснення відеoзoбpaження. Цей стандарт пропонує різні технології, що дозволяють досягти кращої ефективності стиснення завдяки використанню більш точних схем, а також більшої стійкості до помилок. Він відкриває нові можливості для створення передових відеокодерів, здатних значно підвищити якість зображення, збільшити частоту кадрів і розширення при збереженні тієї ж швидкості передачі даних (в порівнянні з іншими стандартами) або ж, навпаки забезпечити відеозображення тієї ж якості при меншій швидкості передачі даних.

Із більшим поширенням формату H.264 в мережевих кaмepaх і програмному забезпеченні для управління відеоспостереженням, потрібно бути впевненими у тому, що вибраний вами продукт використовує цей відкритий стандарт.

На даний момент, мережеве відеоспостереження, котре підтримує H.264 — ідеальний вибір, що забезпечує найвищий рівень універсальності та інтеграції. Для того, щоб придбати таке обладнання звертайтесь до нас http://i-teh.if.ua ми підберемо найкращий варіант саме для вас.