Сітіскроллери: ефективний пристрій для зовнішньої реклами

Сьогодні існує велика різноманітність реклами, яка присутня скрізь: на вулиці, в торгових центрах, в транспорті, в під’їзді і навіть вдома. Зовнішня реклама є одним з домінуючих способів залучення уваги споживачів до товару і послуг. Тому її активно використовують підприємці малого та середнього бізнесу. За допомогою зовнішньої реклами можна привернути увагу великої кількості людей, зацікавити їх і швидко просунути товар або послугу.

На сучасному рекламному ринку використовуються різні конструкції для зовнішньої реклами. Ми звернулися до фахівців компанії «Банга Медіа», які розповіли нам про одну конструкції, що володіє універсальним успіхом – сітіскроллер. Давайте розглянемо детально, що це за пристрій і як його можна ефективно використовувати?

Що таке сітіскроллер?

Сітіскроллер – це спеціальна конструкція невеликих розмірів, де реклама постійно змінюється за допомогою роллерного дисплея. Це новий вид рекламної конструкції, який успішно використовується у всіх містах України, включаючи Кременчук.

Сітіскроллери володіють усіма перевагами беклайтів, оснащені спеціальною підсвіткою. Динамічно змінні макети привертають до себе загальну увагу, що збільшує привабливість цих пристроїв.

  • Скролери встановлюються в багатолюдних місцях біля зупинок, великих супермаркетів, на центральних вулицях, де багато туристів і перехожих.

  • Вони мають найбільшу ефективністю, якщо постер був добре продуманий і виконаний.

  • Сітіскроллер дозволяє створити низку зображень однієї тематики. Це значно урізноманітнює погляд покупця, приверне його увагу і спонукає скористатися вашим товаром або послугою.

Фахівці компанії «Банга Медіа» намагаються розміщувати рекламу на сітіскроллерах, яка не складає конкуренції між собою. Однак такої проблеми не буде, якщо ви розробили цікавий і привабливий постер. Він обов’язково приверне увагу, навіть якщо поруч буде подібна послуга або продукція.

У масштабах нашого міста ви зможете провести рекламну кампанію з розповсюдження інформації. Сітіскроллери будуть вам на допомогу, так як вони розміщені в різних точках. Стандартний розмір скроллера дозволить віддрукувати необхідну кількість постерів для кожного пристрою.

Якщо у вас виникли питання, зверніться до консультантів в компанію «Банга Медіа». Ми з радістю надамо вам інформацію щодо вартості скроллера та інших видів конструкції. Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво для постійних клієнтів.