Сітілайти від Банга Медіа. Зовнішня реклама на сітілайтах

Сітілайт – простий і зручний пристрій для надання зовнішньої реклами. Вважається одним з компактних і елегантних засобів для подачі інформації в будь-який період дня і пори року. Сітілайт – це прямокутна конструкція з підсвічуванням, має двосторонню систему подачі сюжету, стандартно має розмір 1,2 * 1,8 м. Його встановлюють переважно в місті, де великий потік людей.

Скляні вітрини висвітлюються у вечірній час, що створює особливий ефект, який привертає погляд перехожих. Також це надає можливість безперешкодно показувати інформацію при настанні темряви.

Сітілайт вважається одним з найпопулярніших видів для розміщення зовнішньої реклами. Він займає друге місце після білборда, однак по своїй практичності та ефективності володіє таким же рівнем як установки. Рекламні установки мають багато подібностей з ними, так як вони мають вбудовані лайтбокси такого ж формату.

Одним з переваг такої конструкції є швидке оновлення зразків. Це займає невеликий проміжок часу в порівнянні з наклеюванням рекламного щита. Завдяки цьому ви зможете оперативно інформувати покупців про нові зміни і акціях.

Також існує нестандартний варіант презентації товару. Наприклад, у всередину пристрою можна помістити зразок товару замість паперової презентації. Завдяки такому підходу можна влаштувати невеликий шоурум, що без сумніву приверне увагу ще більшої кількості споживачів.

Для представників малого бізнесу сітілайти є вигідною пропозицією. Вони коштують дешевше, ніж розмістити рекламний сюжет на білборді. Також можна орендувати кілька установок замість одного рекламного щита.

———————————————————————————————————————————————————

Переваги сітілайтів

Підсумуємо, які існують переваги використання сітілайтів компанії «Банга Медіа»:

  1. Прийнятна ціна на розміщення спеціального сюжету.
  2. Забезпечення видимості в будь-який час доби.
  3. Швидка і якісна заміна на свіжий зразок.
  4. Можливе нестандартне оформлення товару.
  5. Близьке розміщення для тих, хто проходить повз.

Компанія «Банга Медіа» надає скористатися сітілайти на будь-який період часу. Для підбору місця, де буде розміщена реклама, звертайтеся до наших менеджерів. Вони зможуть підібрати оптимальний варіант і підрахувати вам вартість оренди.

На нашому сайті ви можете в онлайн-режимі зробити оформлення сюжету самостійно або за допомогою консультанта. Це займе трохи часу і допоможе розробити вашу унікальну рекламу.