Корисні поради від BUKI для майбутніх репетиторів

Якщо ви замислилися про кар’єру у сфері репетиторства, але не маєте відповідного досвіду, ми готові допомогти вам розпочати. “Всеосвіта” поспілкувалася із Вадимом Синжерецьким, СЕО та співзасновником ресурсу BUKI. Він поділився з нами правилами заповнення анкети, критеріями ефективного профілю репетитора.

Раніше ми вже розповідали історію успіху цього стартапу. А нині він є одним з найпопулярніших ресурсів, а також платформою, де вдалось об’єднати викладачів і репетиторів.

Вадим, розкажи про головні напрямки сайту. Хто може у вас працювати?

BUKI – платформа, що створена не лише для шкільних викладачів та репетиторів. Число наших напрямків вже сягає 150 та постійно розширюється. Тут є університетські курси, шкільні предмети, іноземні мови, а також дуже великий перелік різноманітних хобі – вокалу, танців, музичних інструментів. Можна обрати для себе і професійне спрямування, наприклад програмування, маркетинг, юриспруденцію.

Працювати в цій сфері можуть як люди з педагогічною освітою, так і ті, хто готовий поділитися своїми навичками й знаннями. Безумовно, на диплом викладача звертають увагу багато людей, проте він не є вирішувальний. В цілому, в ролі репетитора себе може спробувати будь-яка людина з базовим досвідом викладання.

Чи є певні секрети заповнення анкети? Які пункти заслуговують особливої уваги?

Перш за все, вам необхідно зареєструватись, як і на будь-якому сайті. Підтвердити електронну пошту, телефон. В анкеті вказуйте сильні сторони, тоді потенційні клієнти одразу сформують про вас правильне враження. Пам’ятайте, що анкета – ваша візитка, обличчя вашого професіоналізму. Можу порадити приділити час її заповненню, підійти до цього з креативом.

Яку інформацію репетитор вказує в анкеті?

Анкета містить кілька логічних блоків. Перший – найпростіший, для контактних даних. Вкажіть email, номер телефону, Skype.

Наступний блок – ваші предмети, вартість занять. Тут можна заповнити напрям підготовки, а також вказати ваш рівень. Наприклад, якщо ви викладаєте іноземну мову, вкажіть що ви володієте розмовною мовою, бізнес-мовою, можете підготувати студентів до TOEFL, IELTS чи іншого екзамену. А може ви працюєте із школярами, готуєте їх до олімпіад. Крім цього є можливість додати свої досягнення – бали ЗНО, успіхи ваших учнів. Для деяких клієнтів саме така інформація є пріоритетною.

В наступному блоці опишіть свою освіту, зокрема курси. Можна додати свій університет, рік його закінчення, диплом. Зазвичай репетитори окрім диплому додають сертифікати. Ці досягнення не тільки доступні для перегляду клієнтам, але й допомагають репетитору піднятися в нашій рейтинговій системі.

Блок “Додаткова інформація” створено для того, щоб викладач міг розповісти про себе у вільній формі. Немає обмежень по знакам, формату. Включіть креативність та опишіть свій досвід, в яких конкурсах ви брали участь, які перемоги здобували. Важливо не забути не лише про професійний досвід, але й про особистий. Клієнти люблять знаходити спільну мову із викладачами, знати, що вони можуть обговорити з вами певні теми. Ще одна можливість цього блоку – ваша відео-візитка

Чи часто репетитори користуються перевагами відео-візитки?

Така можливість з’явилася в нас нещодавно. Але вона швидко здобула популярність серед викладачів, адже це чудова можливість для їх самопросування.

Є ще один важливий блок в анкеті. Це графік занять, ваше місцезнаходження та мобільність, тобто готовність виїхати в певні райони, провести заняття по скайпу.

Після того, як ви повністю заповните свою анкету, наші менеджери по роботі з репетиторами її перевірять. Модератори детально вичитують профіль, інколи можуть допомогти із логічними або стилістичними помилками, уточнити інформацію, якщо ви не надали якісь важливі дані. Також вони перевіряють, чи ваші наявні предмети співпадають з доданими дипломами. Це робиться для користувачів, ми хочемо надавати їм якісну, перевірену та релевантну інформацію.

Після підтвердження анкети, вона потрапляє до загального каталогу. Тепер її можуть побачити всі користувачі, а вам надійде лист із сповіщенням про це. Потенційні клієнти зв’яжуться з вами в чаті, або за вказаними контактними даними.

Що таке рейтинг? Як він формується?

Для BUKI ми розробили дуже складну систему, де враховано не один десяток параметрів. Рейтинг допомагає нам ранжувати викладачів, враховуючи майже всі дані. Наскільки заповнені поля анкети, чи є фото, відео, дипломи. Є й більш складні параметри, наприклад відгуки учнів, швидкість відповідей клієнтам, кількість завершених заявок.

Саме завдяки нашій системі фільтрів та рейтингу, учень може знайти в пошуку оптимального викладача. Ніхто не хоче обирати з сотні репетиторів, тому бажано одразу задовільнити всі потреби. Ми докладаємо максимум зусиль, постійно працюємо над покращенням рейтингу.

Що таке блог?

Ми хочемо, щоб наша платформа допомагала не тільки знаходити учнів, а й обмінюватись професійним досвідом з іншими спеціалістами. Тому на сайті створено блог, що є гарною можливістю самореалізуватися, зацікавити учнів.

Які ще переваги сервісу BUKI для репетиторів?

BUKI дає можливість індивідуальним репетиторам займатися улюбленою справою, ділитися своїм досвідом, і отримувати за це гроші. І в той же час допомагає не обмежувати себе – самостійно планувати свій графік, формат проведення занять. Мабуть це і можна назвати основною цінністю BUKI – робити те, що ти дуже любиш і відчувати себе вільним.