Наш громадський рух вірить в демократію

Чи можлива на сьогодні досконально прозора система роботи органів влади? Нам здається, що хоч це і люди, які працюють для нашего блага, але ми ніколи не зможемо стежити і, тим більш, керувати їх роботою. Насправді, це далеко не так, кожен громадянин має владу і право голосу. Більшості здається, що привести до ладу все що відбувається не можливо. Тож чи достатньо демократична наша країна і чи відкрита вона для народу?

Робітники об’єднання ЧЕСНО вірять, що відповідь на запитання позитивна. ЧЕСНО – це громадський рух, який направлений на встановлення і підтримання демократії в країні. www.chesno.org це офіційний сайт спілки, на якому розміщується найважливіша інформація про кожного з діячів.

Тепер ми можемо, і маємо, повне право знати усе про діяння політиків. Хабарництво не може відбуватися під софітами пильних очей активістів. Тепер, влада не приховає від свого народу фінансові та політичні маніпуляції. По факту, влада – це орган, який повинен працювати на благо країни, а не тягнути соки з жителів. Кожен українець має право знати, що відбувається з країною. І абсолютно кожен має право голосу.

Завдяки сучасному ресурсу ЧЕСНО, дізнатися все, що має значення про кожного робітника влади достатньо легко і не потребує від вас великих зусиль. Все що потрібно, це зайти на сайт та ввести ім’я людини, що вас цікавить. І вам буде представлені факти про навчання, діяння та обіцянки, а також про минулі «поривання» до влади та участь у партіях. Тепер у ваших руках найактуальніша і найважливіша інформація, і все що вам потрібно, це ознайомитись та проаналізувати.

Тому перед тим, як вибрати кандидата, не полінуйтеся зайти на портал і детальніше ознайомитися з інформацією, яка там представлена. Проаналізуйте минулі дії і факти з життя, щоб скласти суб’єктивне бачення на цю людину, та розуміння того, чи буде вона працювати на користь держави, або на користь собі. Також ви можете знайти в списку кандидата, який на вашу думку може виконати дані обіцянки і підніме рівень розвитку України та її жителів.

Громадяни, які відчувають в собі патріотичний дух, та розуміють усю важливість такого заходу, як вибір президента, це саме те суспільство, яке готово штовхати країну у світле майбутнє для блага і розвитку їх самих, та їх наслідків. Тож давайте будемо демократичними людьми, які розуміють важливість свого голосу і силу його на виборчому поприщі.

Джерело: http://www.chesno.org/